Para Biriktirmenin 5 Pratik Yolu

Tasarruf Tavsiyeleri

0 Comments

Para Biriktirmenin 5 Pratik Yolu Tatlikadinlar.comEğer siz de tam bir alışverişkolikseniz ve sürekli belki de hiçbir zaman ihtiyacınız olmayacak şeylere para harcayıp duruyorsanız, sanırım sizin de biraz yardıma ihtiyacınız var. Harcamak ne kadar eğlenceli ve sizi mutlu eden bir alışkanlıksa, ay sonu evinize gelen kart ekstreleri de bir o kadar endişe verici oluyor. Bu alışkanlığınızı kontrol altına almak ve daha mantıklı birikimler yapabilmek için işte size 5 öneri! Uzun saatler çalışarak kazandığınız maaşınızı daha dikkatli harcamanız ve hatta para biriktirmeniz size vereceğimiz bu 5 öneri sayesinde çok kolay!

Continue reading »

Kaliteli Ayakkabının Tek Adresi Flo.com.tr

Tasarruf Tavsiyeleri

0 Comments

Ayakkabı kadın, erkek, çocuk her yaştan insanın en büyük ihtiyacıdır. Kullanışlı, kaliteli ve şık ayakkabılar herkesin beğendiği ayakkabılardır. Bayanlar için ayakkabı ihtiyacın ötesinde şıklığının ve gösterişin simgesidir. Ayakkabıya olan tutkuyu bir aşk olarak nitelendiren bayanlar için indirimli alışveriş yapmak ise en büyük mutluluktur.
Ayakkabının Tek Adresi Flo.com.tr Gncteklif.com

Continue reading »

Borçlarınıza Bahar Temizliği İçin 5 Önemli Adım

Tasarruf Tavsiyeleri

0 Comments

Günler artık daha uzun, güneş artık daha fazla kendini hissettiriyor. Herkes pencere ve balkon temizliğinin, evini havalandırmanın telaşına düşmeye başladı bile.

Bahar temizliği herkes için farklı bir anlam ifade etse de genellikle, yılda bir kez yapılan temizlik, düzenleme ve tazelenme işlemlerini içerir. Evinizde bahar temizliği yaparken borçlarınızı ve finansal sorunlarınızın da bahar temizliğine ihtiyacı olduğunu unutmayın.

Ödeme planları, yapılacak yatırım planları ve bütçeniz ile alakalı diğer dosyalarla birlikte her şeyi hazırladınız. Şimdi de, daha fazla para biriktirmek için odaklanmanız gereken basit ama kritik bazı değişikliklere bakalım.

Continue reading »

5 Adımda Bilgisayar Tamiri Faturasında Tasarruf Edin

Tasarruf Tavsiyeleri

0 Comments

5 Adımda Bilgisayar Tamiri Faturası Tasarruf Edin - Gncteklif.com

Bilgisayarlar hayatımızı daha kolay hale getirdi ve bilgiyi paylaşma ve dağıtma yeteneğimizi de geliştirdiler. Ama kaçınılmazın gerçekleşeceği bir zaman gelir: bilgisayarınız bozulur. Çoğu zaman, bilgisayarınız basit bir teknik hata yüzünden bozulur ve inşallah cebinizden ödememek için masrafları karşılayacak garantiniz vardır.

Ancak, garantiniz yoksa, ya da zararı kendiniz yaptıysanız, bilgisayarınızı tamir ettirmeniz çok pahalıya patlar. Bu yüzden biraz para biriktirmek ve hasar gerçekleşmeden önce masrafları kesmek için bazı yollar bulmak akıllıcadır.

Continue reading »

Online Satış Yapabileceğiniz En İyi 4 Websitesi

Satmak istediğiniz ürünleri kapı kapı dolaşarak ya da eş-dost vasıtasıyla satmaya çalışmak yerine daha kolay ve etkili yöntemler deneyebilisiniz. Online satışlar ile ürünlerinizi daha hızlı satabilir ve aynı zamanda daha fazla müşteriye ulaştırabilirsiniz.

Online Satışlarınızı kolaylaştıran bazı websiteleri:

Continue reading »

Para Harcamayı Bırakman Gereken 10 Şey

Tasarruf Tavsiyeleri

0 Comments

Para Harcamayı Bırakman Gereken 10 Şey - Gncteklif.com

Gerçekten para biriktiriyor olabilirsin aslında bu konuda çok başarılı da olabilirsin fakat aslında farkında olmadan boşa para harcadığın şeylerin farkında mısın? Yapmadığına emin olsanda her gün boşa zaman ve para harcadığımız şeyler olabilir.
Yatırımlar miktarını her zaman arttırmanın yollarını ararız. Yapmamız gereken en az maliyetle en fazla yatırımı yapmanın yollarını aramaktır ki daha fazla yatırım yaparak, kenara daha fazla para koyabilelim.

Continue reading »

Kredi Kartlarına Bağımlığın 5 İşareti

Tasarruf Tavsiyeleri

0 Comments

Kredi Kartı Bağımlılığının İşaretleri

Kabul edelim ki hepimiz kredi kartlarına bayılıyoruz. Bir arada tutmaya çalıştığımız küçük plastik parçalarıyla aslında mükemmel alışveriş tecrübeleri yaşayabileceğimizi bilmek harika hissettiriyor.

Peki, bu güzel duygular kötüye giderse? Kredi kartlarına bağlığınız hangi bağımlılık noktasının ne kadar uzağında? 5 işareti izleyerek, kredi kartlarına bağımlı mısınız yoksa bu sadece basit bir sevgi mi karar verin.

Continue reading »

10 Adımda İndirimli Tatil Fırsatı

Tasarruf Tavsiyeleri

0 Comments

İndirimli Tatil Fırsatları

Tatile gidiyor olmak özellikle ailecek ya da arkadaş grubunuzla tatile gidiyor olmak bazen eğlenceden çok işkenceye dönüşebilir. Asıl amacı bir arada olmak ve o kısa zamanı eğlenceli geçirmek olan tatiller faturaları görünce birer kabus olur. İşte tam bu sırada bir kaç noktaya dikkat ederek aslında daha fazla eğleneceğiniz ama daha az ödeyeceğiniz tatiller yapabilirsiniz.

Zamanlama Önemli

Continue reading »

ATM Ücretlerine Son Verin: Uygulamanız Gereken 4 Kolay Yöntem

Tasarruf Tavsiyeleri

0 Comments

ATM Ücretlerine Son Verin

Çok acil nakite ihtiyacınız oldu mu? Hemen para çekmeniz gerektiği bir durumda etrafınıza baktınız ve banka kartınıza uygun bir bankamatik bulamadınız. Maalesef ne yaptınız? Farklı bir bankanın atmsinden ücretlere rağmen para çektiniz.

Herkesin başına en az bir kere gelmiştir bu durum. Bir markete gittiniz ya da bir dürümcüye gittiniz ama sadece nakit geçerli, fakat siz bunu siparişi verdikten sonra fark ettiniz. Siparişiniz hazırlanıyor iptal edemezsiniz. Onun yerine hemen yan sokakta bulunan bir atmden para çekmeniz gerekiyor. Farklı atm’den para çekme ücreti 7 TL. Zaten çekmeye çalıştığınız miktar 50 TL iken 7 TL’yi ücretlere harcamanız ne kadar doğru? Ortak atm bile olsa ücret ödemek zorundasınız.

Continue reading »