TTNET ve Diğer İnternet Sağlayıcılardan İndirim Alın!

Akıllı Alışveriş

0 Comments

Ttnet’ten kolayca kurtulmanın basit bir yöntemi yoktur. Pahalı fiyatları ve tekelleşmiş sistemiyle aslında farklı firmaları da kullansanız aslında ttnet altyapısıyla hizmet alırsınız. Dikkat etmeniz gereken altyapısını kendi yapan ve aynı zamanda uygun fiyatları olan ve kaliteli hizmet sağlayan bir internet sağlayıcı bulmaktır.

Farklı firmalar artık kendi altyapılarını böylelikle de kendi kaliteli olarak lanse ettikleri hizmetlerini sunmaya başladılar. Öncelikle Türkiye’de internetin pahalı bir ihtiyaç olduğunu unutmamak gerekiyor. İhtiyaç sebebi ise artık her evde internetten yapılabilecek aslında bir sürü şey olduğunun farkına varılmış olması. Artık işşiz kalınca işşizlik maaşına bile internetten başvurabilirsiniz. Yapılması gerekenler bu kadar fazla iken internetsiz ev sayısı her geçen gün azalmaktadır.

Continue reading »

Kaspersky Güvenlik Ürünleri İle Tam Koruma

Akıllı Alışveriş

0 Comments

Bilgisayarınızdaki size ait olan kişisel bilgilerinizin, fotoğraflarınızın, videolarınızın ve çeşitli belgelerinizin başkalarının eline geçmemesi için bilgisayarınızı çok iyi korumanız gerekmektedir. Ayrıca bilgisayarınızı izinsiz olarak başkalarına kullandırmamalısınız. Siz bilgisayarınızı başkalarına vermeseniz de çeşitli zararlı yazılımlarla bilgileriniz internet ortamında başkalarının eline geçebilir. Bu durumdan kurtulmak için bilgisayarınıza dünyaca ünlü Kaspersky antivirüs programını kurmalısınız. Eğer antivirüs programınız yoksa kaspersky.com.tr adresinden indirimli bir şekilde satın alabilirsiniz.Kaspersky Güvenlik Ürünleri İle Tam Koruma

Continue reading »

Birbirinden Farklı Alışveriş Temaları için Tchibo

Akıllı Alışveriş

0 Comments

Birbirinden Farklı Alışveriş Temaları için Tchibo Gncteklif.comAlışveriş yapmak insanların en çok sevdikleri etkinliktir. Çoğu zaman ihtiyaç için yapılan alışverişler günümüzde satın almanın verdiği mutluluk için de tercih edilmektedir. Özellikle indirimli fiyatlar ve kampanyalı fırsatlar alışverişleri daha cazip hale getirmektedir. Alışveriş yaparken aynı zamanda kahvesini de yudumlamak isteyen kişilerin tek adresi olan kişilerin Tchibo artık online olarak da müşterilerine hitap etmektedir.

Continue reading »

Tefal ile Mutfaklarınıza Kalite Getirin

Akıllı Alışveriş

0 Comments

Mutfak ürünleri denildiği zaman insanların akıllarına gelen markalardan bir tanesi olan Tefal, insanların hayatlarını kolaylaştırmak adına pek çok farklı ürünü bünyesinde barındırmayı başarıyor. Rowenta, Moulinex, Krups, Lagostina markalarını bünyesinde barındıran marka, şimdilerde küçük ev aletleri sektöründe liderliği kimselere bırakmamaktadır. Tefal Shop aynı zamanda Türkiye içerisinde Groupe SEB İstanbul tarafından başarılı bir şekilde temsil edilmektedir. Groupe SEB İstanbul, 1994 yılında Tefal İstanbul adı ile kurulmuştur. Kurulduğu ilk günden bu yana başarılı pazarlama ve satış politikaları sayesinde kısa süreler içerisinde küçük ev aletleri pazarında Türkiye’de ilk akla gelen isim olmayı da başarmıştır. Çalışmalarına hız kesmeden devam eden marka, bu sefer 1997 yılında “Sen Her şeyi Düşünürsün” yemek programı aracılığı ile de mutfak aletleri piyasasının gelişmesinde çok büyük bir rol oynadı.
Tefal ile Mutfaklarınıza Kalite Getirin

Continue reading »

Koalay ile Sadece 3 Dakikada Poliçenizi Koalayca Alma Fırsatı!

Akıllı Alışveriş

0 Comments

Günümüz dünyasında artık pek çoğumuz yalnızca bugünü değil, ileride meydana gelebilecek sorunları engellemek adına da bir şeyler yapmak için araştırmalar yapıyorlar. Ancak yapılan araştırmalarda sigorta şirketlerinden alınan fiyatların oldukça yüksek olması ne yazık ki pek çoğunun sigorta yaptırmasına engel oluyor. Ancak şimdilerde bu durumu değiştirmeye çalışmak adına farklı bir uygulama sizlerin hizmetine sunuldu. Koalay adını verdiğimiz bu sistemde ihtiyaçlarınıza en uygun olacağını düşündüğünüz poliçeleri saniyeler içerisinde bulabiliyorsunuz. Üstelik bulduğunuz bu projeleri yaptırmak için belirli tarihleri beklemek zorunda da değilsiniz. Hafta içi ya da hafta sonu olması fark etmez, 7/24 dilediğiniz her an sigorta poliçenizi yaptırabileceksiniz.

Continue reading »

Turk.Net ile 16 MB’e Kadar İnternet + 7/24 Ücretsiz Konuşma Sadece 49.99 TL

Akıllı Alışveriş, Kampanya

0 Comments

Dünyanın her yerinde olduğu gibi ülkemizde de internet kullanımı her geçen gün artıyor. Böyle olunca da kullanıcılar en uygun paketlere sahip olan markaları seçmeye çalışıyor. Ve yaptıkları araştırmalar sonrasında ise TurkNet, onların ilk tercihleri oluyor. Bizim hizmetlerimizi diğerlerinden ayıran en büyük özelliklerimizden bir tanesi, verdiğimiz hizmetler için ayrı ayrı fatura ödemek zorunda kalmamanız. Yani normalde diğer markaların internet ve telefon paketlerini incelediğiniz zaman da görebileceğiniz üzere verilen hizmetlerin hepsi ayrı kalemlerde ücretlendirilmektedir. Ancak TurkNet tarafından sağlanılan hizmetler tek paket olacak şekilde sizlerin hizmetine sunuluyor. Güçlü altyapımız sayesinde alacağınız hizmette herhangi bir sorun oluşmasını da engellemiş oluyoruz.

Continue reading »

Tchibo ile Temizlik Artık Daha Keyifli

Tertemiz bir evde yaşamak, hiç şüphesiz ki hemen herkesin hayali. Geçmişe inat günümüzde temizliğe düşkün olan insanlar daha öncesinde olmadığı kadar rahat ve kolay bir şekilde bu isteklerini gerçekleştirebiliyorlar. Deterjan ve su hazneli yer paspası, laminant ve parkelerin çok daha kolay bir temizlenmesine yardımcı olmaktadır. Geçmiş dönemlerde kullanılan klasik bezlerin yerini şimdilerde mikrofiber bezler almaya başladı. Uzun ömürlü olan bu bezler tüy bırakmaz ve çevre dostu olarak biliniyor. 10’lu olarak satılan paketlerdeki bezler sayesinde özellikle de toz alma işlemini çok daha basit bir şekilde yapabiliyorlar. Fayans ve pencere temizliği yapılırken herkesin en fazla zorlandığı yerler arasında bulunuyor. Çünkü buradaki bölümlerde bulunan kirler ne yaparsanız yapın asla dilediğiniz gibi çıkmaz.

Continue reading »

Tchibo Şimdi Rahatlayın Kampanyası

İnsanların en fazla rahatladığı yerlerin başında banyo geliyor. Bunu bilen Tchibo da insanların her zaman hak ettiği rahatlığa ulaşması adına birbirinden kaliteli ve yumuşak dokulu ürünleri satışa sunuyor. Banyo denildiği zaman insanların akıllarına ilk olarak gelen parçalardan bir tanesi, banyo havlusu. Birçok farklı renk ve boyut seçeneğine sahip olan havluların içerisinde bulunan XL banyo havluları, günümüzde insanların en fazla beğendiği havlu çeşitlerinden bir tanesi olarak biliniyor. Bu havluları nereye koyacağınızı düşünüyorsanız Tchibo bu konuyu da sizin için düşündü ve askılı dolapları sizlerin beğenisine sundu. 4 çekmeceli dolabın yanı sıra 2 kapalı bölmesi bulunan ve ortasındaki açık bölmesi ile şıklığı yakalamayı başaran dolaplar sizleri bekliyor.

Continue reading »

Tchibo ile Şimdi Spor & Yoga Zamanı

Gün içerisine yaşadığı sıkıntıyı ve stresi atmak için yoga yapmak isteyen insanları düşünen Tchibo, bunun için de onlarca farklı seçeneği spor zamanı teması ile birlikte çevresindekilere sunuyor. Yoga ile rahatlamak isteyen kişilerin ilk olarak aklına gelen ürünlerin başında, atletler geliyor. Yoga yaparken insanların rahat olmasını sağlayacak tarza sahip olan atletlerin pek çok farklı rengi bulunuyor. Yoganın rahat bir şekilde yapmasına yardımcı olacak parçalardan bir diğer ise spor bel bandı. İki farklı renkte hazırlanan bu bantlar sayesinde artık kadınlar daha öncesinde olmadığı kadar rahat bir şekilde yoga yapabilecekler.

Continue reading »

Tchibo: Spor & Outdoor Ürünleri Kampanyası

Tchibo Spor Outdoor Urunleri Gncteklif

Uzun süreler boyunca sağlıklı bir şekilde yaşamak isteyen bireylerin yapmaları gereken şeylerin başında, düzenli bir şekilde spor yapmak geliyor. Geçmiş dönemlerde bu durum çok fazla önemsenmezken şimdilerde artık insanlar kendilerine her zamankinden çok daha iyi bakıyor. Ve Tchibo da siz spor yapmayı hayat felsefesi haline getiren insanlar için birbirinden şık parçaları bu tema altında sunuyor. Özellikle de soğuk havalarda dışarıda spor yapmak isteyen kişiler için hazırlanmış olan montların pek çok özelliği bulunuyor. Reflektörlü montlar bir taraftan hareket özgürlüğü sağlarken diğer yandan da reflektörleri sayesinde koşarken görülmeye yardımcı olur. Rüzgar korumalı spor montu ise soğuk havalarda dahi insanların dışarıda spor yapmalarına olanak sağlıyor.

Continue reading »

Page 1 of 21 2